روش های ارسال کالا

ت تاپیکا مثل ، تحویل در کوتاه‌ترین زمان

ما تمامی تلاشمان را میکنیم تا سفارشات شما را در سراسر ایران در کوتاه‌ترین زمان ممکن تحویل دهیم.


مشهد:

با توجه به قرار داشتن انبار تاپیکا در مشهد ، سفارش هایی که در مشهد ثبت شوند از ساعت 9 صبح الی 15 بعد از ساعت کاری ارسال میشود  و سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از سه میلیون تومان در شهر مشهد رایگان ارسال می‌شوند.


سایر شهرها

ارسال کالا بعد از ثبت سفارش‌هایی که تا ساعت 11 روزهای کاری شنبه تا پنجشنبه ثبت شوند، همان روز ارسال میشود . سفارش‌هایی که بعد از ساعت 11 و یا روزهای جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد.


نکات:

– ارسال رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از سه میلیون تومان می‌شود. 

– هزینه ارسال برای سایرشهرها براساس تعرفه پست است.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی درحضور پستچی تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از مشهد در نظر گرفته شده است. پس از پردازش سفارش وتحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصدسفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://tracking.post.ir.

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.